معاون رگولاتوری از بازنگری قیمت اینترنت و کاهش نرخ مکالمه موبایل خبر داد – دیجیاتو + ستاره جدایی طلب پرسپولیس طلبکار شد – لونا موزیک

معاون سازمان تنظیم مقررات ارتباطات از بازنگری نرخ اینترنت و مکالمه با تلفن همراه خبر داد و گفت احتمالاً در نیمه دوم سال جاری، سرنوشت این قضیه مشخص شود
به گفته معاون رگولاتوری، این طرح در دست بررسی بوده و احتمالاً در نیمه دوم سال جاری به کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات ارائه شود.

صادق عباسی شاهکوه می گوید همان طور که تعرفه اینترنت ثابت مورد بازنگری قرار گرفته، در حوزه موبایل هم چنین تغییراتی را شاهد خواهیم بود.

عباسی تصریح کرد که حذف مدل های حجمی اینترنت مطرح نیست و فقط می خواهند با تعریف بسته های ترکیبی، قیمت مکالمات موبایل را کاهش دهند.

معاون سازمان تنظیم مقررات ارتباطات از بازنگری نرخ اینترنت و مکالمه با تلفن همراه خبر داد و گفت احتمالاً در نیمه دوم سال جاری، سرنوشت این قضیه مشخص شود.

وی با اشاره به اینکه سال گذشته کاهش چشمگیری در نرخ اینترنت موبایل به وجود آمده، اظهار داشت باید مدل تعرفه گذاری به سمت بسته های ترکیبی صوت و دیتا پیش برود، یعنی اپراتورها بسته هایی را تعریف کنند که در مجموع، صرفه اقتصادی را برای مشترکین به همراه داشته باشد.

——————-

تابناک ورزشی: بازیکن پیشین تیم پرسپولیس که با اقدام یکجانبه و بدون رضایت باشگاه، ترک تحصیل کرده و برای گذراندن دوران سربازی از این تیم جدا شده بود، حالا مدعی است که پرسپولیس پیگیر وضعیتش نیست!

امید عالیشاه که با وعده های تراکتورسازی ، پرسپولیس را در روزهایی که به او نیاز داشت رها کرد و در حالی که می توانست عازم خدمت نشود، دفترچه سربازی گرفت، بعد از محرومیت تراکتور و بیرون ماندن از لیست این تیم ، درباره وضعیتش می گوید: هنوز تکلیفم مشخص نشده است
تابناک ورزشی: بازیکن پیشین تیم پرسپولیس که با اقدام یکجانبه و بدون رضایت باشگاه، ترک تحصیل کرده و برای گذراندن دوران سربازی از این تیم جدا شده بود، حالا مدعی است که پرسپولیس پیگیر وضعیتش نیست!

او درباره این که آیا باشگاه پرسپولیس پیگیر وضعیت او است یا خیر؟ گفت: خیر، باشگاه هیچ تماسی با من نداشته و اصلا پیگیر وضعیت من نیست. البته من با پرسپولیس قرارداد دارم و از نیم فصل که مشکلم برطرف شود می‌توانم به پرسپولیس برگردم. از میان بازیکنان پرسپولیس هم فقط گاهی احمد نوراللهی و حسین ماهینی با من تماس می‌گیرند و پیگیر وضعیتم هستند البته من از هیچ‌کس هیچ انتظاری ندارم.

امید عالیشاه که با وعده های تراکتورسازی ، پرسپولیس را در روزهایی که به او نیاز داشت رها کرد و در حالی که می توانست عازم خدمت نشود، دفترچه سربازی گرفت، بعد از محرومیت تراکتور و بیرون ماندن از لیست این تیم ، درباره وضعیتش می گوید: هنوز تکلیفم مشخص نشده است. فعلا انفرادی در تهران تمرین می‌کنم تا آمادگی خودم را حفظ کنم. منتظر هستم تا تکلیفم مشخص شود و بدانم قرار است در چه تیمی بازی کنم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *