افزایش تقاضا برای QLED، کناره‌گیری آرام OLED – دیجیاتو + این برد تقدیم به قربانیان حادثه تروریستی بارسلونا – لونا موزیک

اینطور که محققان باور دارند، آینده صنعت تلویزیون با نقاط کوانتومی یا همان QLED گره خورده است تا OLED

جالب اینجاست که شرکت سامسونگ هم در CES امسال هم عنوان کرده بود که فناوری OLED در تلویزیون ها جای خود را به QLED خواهد داد. ویدیوی پایین، نگاه نزدیک دیجیاتو از تلویزیون‌های QLED در نمایشگاه CES 2017 است که دعوت می‌کنیم آن را آموزشگاه تعمیرات موبایل مشاهده کنید.

«راس یانگ»، محققی که جملات فوق هم از اظهار نظرهای اوست، باور دارد که تا سال ۲۰۲۱، عرضه تلویزیون با تکنولوژی نقاط کوانتومی به بیش از ۱۰۰ میلیون واحد خواهد رسید که تشکیل دهنده ۳۴ درصد از بازار تلویزیون خواهد بود. بر اساس گفته یانگ، این نوع تلویزیون‌ها از سال ۲۰۱۶ الی ۲۰۲۱ می‌توانند سالانه رشدی ۹۰ درصدی خرید بلیط هواپیما را تجربه کنند در حالی که شانس تلویزیون های OLED در همین بازه به شکل سالانه ۴۹ درصد است.

چنین تحلیلی به معنای آن است که تلویزیون‌های مجهز به تکنولوژی کوانتوم دات، در چند سال آینده محبوبیت بیشتری نزد خریداران این محصول پیدا می‌کند و آنطور که یانگ می‌گوید، تلویزیون‌های OLED در نهایت می‌توانند بخش کوچکی از بازار را در اختیار خود داشته باشند. از سوی دیگر، در حال حاضر تصور می‌شود که تعمیرات موبایل تلویزیون‌های QLED قادر هستند تا حجم رنگ بیشتری به نمایش بکشند و این همان جایی است که OLED بازی را می‌بازد.

اینطور که محققان باور دارند، آینده صنعت تلویزیون با نقاط کوانتومی یا همان QLED گره خورده است تا OLED. علت اصلی هم گویا این است که سازندگان تلویزیون‌های OLED، قادر به انجام دو کار بزرگ نیستند: پایین آوردن قیمت تلویزیون‌های OLED و رساندن حجم تولید و عرضه به تقاضا.

——————-

ورزش تعمیر گوشی سه: جرارد دلوفئو، مهاجم بارسلونا، پیروزی شب گذشته تیمش مقابل رئال بتیس را به قربانیان حادثه تروریستی کاتالونیا تقدیم کرد
او گفت:” می‌خواهیم این برد را به قربانیان حمله تروریستی هفته گذشته تقدیم کنیم. هفته بسیار بدی بوده و ما ترسی  نداریم ولی امیدواریم که این اتفاقات تمام شود. اینکه پس از شکست در سوپرکاپ، توانستیم 3 امتیاز این بازی را کسب کنیم اتفاق خوبی بود. می‌خواهیم اپل سنتر تمام جام‌هایی که در این فصل پیش رویمان هستند را کسب کنیم و البته که از دست دادن سوپرکاپ ناراحت کننده بود. شخصا خوشحالم که پس از پشت سر گذاشتن مصدومیت به میادین برگشته ام و در این چند بازی نیز نسبتا خوب کار کرده ام و می‌خواهم روندی صعودی را طی کنم.”

ورزش سه: جرارد دلوفئو، مهاجم بارسلونا، پیروزی شب گذشته تیمش مقابل رئال بتیس را به قربانیان حادثه تروریستی کاتالونیا تقدیم کرد.

دلوفئو تعمیر لپ تاپ ایسوس از محصولات آکادمی بارسلونا است و پس از اینکه در تیم اصلی به جایی نرسید، راهی اورتون شد و نیم فصل نیز برای میلان بازی کرد ولی درخشش فوق العاده اش در نهایت باعث شد تا بارسا او را بازگرداند. او شب گذشته برای تیمش به میدان رفت و پس از پیروزی 2-0، این نتیجه را به قربانیان حادثه تروریستی تقدیم کرد.

این برد تقدیم به قربانیان حادثه تروریستی بارسلونا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *