به فاصله یک هفته تا رونمایی، انتشار تصاویر زنده از گلکسی نوت 8 سامسونگ – دیجیاتو – لونا موزیک

تنها یک هفته تا رونمایی رسمی از موبایل گلکسی نوت 8 سامسونگ فاصله داریم، اما به لطف افشا کنندگان دیگر تقریباً چیزی نیست نیست که در خصوص این فبلت مورد انتظار ندانیم

سامسونگ فبلت مورد انتظار خود را با دو چیپست اگزینوس ۸۹۹۵ و اسنپدراگون ۸۳۵ روانه بازار خواهد کرد. این پردازنده قیمت تور کرمان را ۶ گیگابایت رم و ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی همراهی می کنند.

\r\n
دیگر کسی نیست که از مشخصات سخت افزاری گلکسی نوت 8 مطلع نباشد. دوربین دوگانه در پشت در کنار سنسور اثر انگشت که حالا فاصله بیشتری با ماژول دوربین پیدا کرده است. همین مسئله سبب خواهد شد که شانس کثیف کردن شیشه محافظ دوربین توسط انگشت کاربر به شکل قابل توجهی کاهش یابد.

\r\n

\r\n

به قیمت تور یزد نظر می رسد دست کم یکی این تصاویر متعلق به ماکت نوت 8 سامسونگ باشد، اما باز هم به خوبی از تمام زوایا خصوصیات ظاهری فبلت پرچمدار کره ای ها را به تصویر می کشد.

\r\n

\r\n
تنها تور یزد لحظه آخری یک هفته تا رونمایی رسمی از موبایل گلکسی نوت 8 سامسونگ فاصله داریم، اما به لطف افشا کنندگان دیگر تقریباً چیزی نیست نیست که در خصوص این فبلت مورد انتظار ندانیم. اما با این وجود باز هم انتشار تصاویر زنده تازه این موبایل هوشمند علاقه مندان را هیجان تور تبریز هوایی زده می کند.

\r\n

\r\n

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *