اپل وسیله نقلیه خودران می‌سازد، فقط برای کارمندانش – دیجیاتو + بیرانوند: پرسپولیس می‌تواند در ابوظبی صعود کند – لونا موزیک

شایعات دو سال اخیر حکایت از آن داشت که اپل می‌خواهد یک خودروی هوشمند و بی‌نیاز از راننده را توسعه داده و آن را در قالب انبوه تولید کرده و مانند آیفون بفروشد، ولی مدتی پیش «تیم کوک» در مصاحبه‌ای اختصاصی با بلومبرگ گفت که فعلاً چنین خبری نیست و اپل تلاش خود را بر روی توسعه پلتفرم نرم‌افزاری برای خودروهای هوشمند معطوف خواهد کرد اما این‌بار تور کیش ارزان خبری منتشر شده که نشان می‌دهد اپل همان هدف اولیه‌اش را در ابعادی بسیار کوچک‌تر دنبال خواهد کرد

گویا نام این پروژه «PAIL» است؛ مخفف «از پالو آلتو به حلقه‌ی بی‌کران» (یا همان ساختمان اپل: Infinite Loop). اپل در راستای تلاش‌های قبلی‌اش، مجوز استفاده از خودروهای بی‌راننده را دریافت کرده بود و حالا گفته می‌شود که قرار است از خودروهای شرکتی دیگر استفاده شود و اپل با اضافه کردن تور لحظه آخری مشهد بخش نرم افزاری، این اتومبیل‌های هوشمند خود را در پردیس بزرگ و جدیدش مورد استفاده قرار دهد.

شایعات دو سال اخیر حکایت از آن داشت که اپل می‌خواهد یک خودروی هوشمند و بی‌نیاز از راننده را توسعه داده و آن را در قالب انبوه تولید کرده و مانند آیفون بفروشد، ولی مدتی پیش «تیم کوک» در مصاحبه‌ای اختصاصی با بلومبرگ گفت که فعلاً چنین خبری نیست و اپل تلاش خود را بر روی توسعه پلتفرم نرم‌افزاری تور روسیه برای خودروهای هوشمند معطوف خواهد کرد اما این‌بار خبری منتشر شده که نشان می‌دهد اپل همان هدف اولیه‌اش را در ابعادی بسیار کوچک‌تر دنبال خواهد کرد.

اما وقتی به ماجرا نگاه می‌کنید، می‌بینید که پروژه تایتان کجا و PAIL کجا. هرچند اپل، تنها شرکتی نیست که قید تولید خودرو به شکل انبوه را می‌زند. «Waymo» (زیر مجموعه آلفابت) هم چندی پیش خبر تور هوایی اردبیل داد که تمام تمرکز خود را بر روی توسعه پلتفرم خودران برای سایر خودروسازها قرار خواهد داد.

بر اساس گزارش اخیر «نیویورک‌تایمز»، اپل مشغول توسعه وسیله نقلیه هوشمند و خودرانی است که قرار است در خود پردیس اپل از آن برای جابه‌جایی کارمندان و رساندن آنها به نقاط مختلف همین پردیس بهره گرفته شود.

——————-
خبرگزاری فارس: علیرضا بیرانوند در خصوص تساوی پرسپولیس مقابل الاهلی عربستان، تور کرمان گفت: می‌توانم بگویم بازی خوبی انجام دادیم و خدا را شکر که مساوی کردیم
خبرگزاری فارس: علیرضا بیرانوند در خصوص تساوی پرسپولیس مقابل الاهلی عربستان، گفت: می‌توانم بگویم بازی خوبی انجام دادیم و خدا را شکر که مساوی کردیم. البته بازی بسیار سختی بود و ما در همان ابتدای بازی غافلگیر شدیم.گلی که خوردیم روی غافلگیری بود. با وجود اینکه در نیمه اول موقعیت‌هایی داشتیم اما مالکیت بازی تور لحظه آخری قشم در نیمه اول در دست الاهلی عربستان بود و آنها بهتر از ما بازی می‌کردند.
وی ادامه داد:اما روند بازی در نیمه دوم تغییر کرد و ما نیمه دوم را خیلی خوب آغاز کردیم هر چند که یک گل دیگر هم خوردیم و 2 بر صفر عقب افتادیم. وقتی تیمی در این سطح 2 بر صفر عقب می‌افتد و بازی  را 2-2 می‌کند یعنی اینکه حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. امیدوارم با دعای خیر مردم در بازی برگشت بتوانیم نتیجه خوبی به دست بیاوریم و تور ارزان اسپانیا دل میلیون‌ها پرسپولیسی را شاد کنیم.

دروازه‌بان ملی‌پوش تیم پرسپولیس در خصوص اینکه هواداران این تیم بعد از نتیجه 2 بر صفر نگران شده بودند، خاطرنشان کرد: اگر بخواهم واقعیت را بگویم خودم هم خیلی نگران شده بودم چرا که ما به عنوان میزبان 2 بر صفر عقب افتاده بودیم و کمی از نظر روحی و روانی به هم ریخته بودیم اما خوشحالم که در نهایت بازنده نشدیم و با تساوی از زمین بیرون آمدیم. مطمئن هستم هواداران اپل سنتر ما هم خوشحال هستند و به بازی برگشت امیدواریم. می‌توانیم در ابوظبی با یک بازی خوب دل میلیون‌ها هوادار پرسپولیس را شاد کنیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *