جدول زمانی کنفرانس های خبری MWC 2018 مشخص شد – دیجیاتو + حریف اماراتیِ پرسپولیس از شکست گریخت – لونا موزیک

در نمایشگاه CES گجت‌های بسیاری معرفی شدند اما جای تلفن‌های هوشمند در این رویداد خالی بود

البته در نظر داشته باشید که شرکت‌هایی بزرگی نظیر ال جی، اچ تی سی، لنوو (موتو) و کمپانی‌های دیگر هنوز اطلاعاتی درباره زمان رویداد‌های معرفی تلفن‌های هوشمند جدیدشان را اعلام نکرده‌اند.احتمالاً طی هفته‌های آتی تولیدکنندگان بیشتری زمان رونمایی گجت‌هایشان را اعلام نمونه و بدین شکل نام خود را به این فهرست وارد خواهند کرد.

با جمع‌ آوری بیانیه‌ های شرکت‌ های گوناگون و اطلاعات لو رفته درباره‌ی موبایل‌ های مختلف به لیستی دست پیدا می‌کنیم که به مخاطبین اجازه می‌دهد زمان دقیق معرفی گجت های مورد علاقه خود را در تقویمشان علامت زده تا جزییاتی در مورد آنها از دیدشان نادیده نماند.

برنامه‌ی دقیق رویداد‌های کنگره جهانی موبایل امسال MWC 2018 که قرار است از هفتم تا دهم اسفندماه برگزار شود به شرح ذیل خواهد بود:

در نمایشگاه CES گجت‌های بسیاری معرفی شدند اما جای تلفن‌های هوشمند در این رویداد خالی بود. خوشبختانه کنگره جهانی موبایل MWC 2018 قرار است تا دو هفته‌ آینده برگزار شده و موبایل‌های زیادی در جریان این مراسم معرفی شود. اگر بخواهیم صادق باشیم، احتمال دارد که از ۱۰ موبایل جدید در این کنگره رونمایی شود.

——————-

خبرگزاری فارس: از هفته شانزدهم رقابت‌های لیگ فوتبال امارات، الوصل حریف پرسپولیس در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا میزبان الجزیره بود و این بازی با تساوی یک بر یک به پایان رسید
الوصل با این تساوی 32 امتیازی شد و در رده سوم قرار دارد.

در این دیدار الجزیره با گلزنی رومارینهو در دقیقه 45 پیش افتادند اما الوصل موفق شد توسط حسن محمد 85 بازی را به تساوی بکشاند.

الجزیره هم با 22 امتیاز پنجم است.

خبرگزاری فارس: از هفته شانزدهم رقابت‌های لیگ فوتبال امارات، الوصل حریف پرسپولیس در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا میزبان الجزیره بود و این بازی با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *