برزگر: سلطانی‌فر خودش برای بازگشت خادم ورود کند + اپل موزیک اندروید با قابلیت هایی جدید برای ویدیوها به‌روزرسانی شد – دیجیاتو – لونا موزیک

خبرگزاری فارس: منصور برزگر با انتقاد از عملکرد وزارت ورزش و جوانان در مواجهه با استعفای رسول خادم گفت: در حالی‌که یک هفته از استعفای رسول خادم گذشته است، اما جز چند مصاحبه آن هم در حد چند خط چیز دیگری از وزیر و وزارت ورزش و جوانان ندیدیم

سرمربی اسبق تیم ملی کشتی آزاد در پایان گفت: خوب است که وزیر ورزش و جوانان دغدغه فوتبال را داشته باشد و بگوید که 400 میلیارد بدهی ورزش را داده است، اما چرا در این بین همان 30 درصد بودجه مدنظر آقای داورزنی را در فاصله چند روز به پایان سال پرداخت نمی‌کنند؟

وی افزود: جامعه بزرگ کشتی بعنوان پرافتخارترین ورزش ایران، حق دارد از وزیر ورزش و جوانان بخواهد تا اقداماتی که برای بازگرداندن رسول خادم به فدراسیون کشتی انجام داده است را توضیح دهد. به نظر می‌رسد که کشتی در وزارت ورزش و جوانان بچه ناتنی است و در چند سال گذشته نیز حمایت خاصی از این ورزش ملی از سوی وزارت ندیدیم.

عضو شورای فنی تیم‌های ملی کشتی آزاد تصریح کرد: سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان که خود را چهره‌ای ورزشی می‌داند، تا به حال چه اقدام عملی برای بازگشت رسول خادم کرده و چرا هیچ خبری از این اقدامات در هیچ رسانه‌ای نیست؟

خبرگزاری فارس: منصور برزگر با انتقاد از عملکرد وزارت ورزش و جوانان در مواجهه با استعفای رسول خادم گفت: در حالی‌که یک هفته از استعفای رسول خادم گذشته است، اما جز چند مصاحبه آن هم در حد چند خط چیز دیگری از وزیر و وزارت ورزش و جوانان ندیدیم.

——————-

اپل امروز آپدیتی برای اپل موزیک اندروید منتشر کرده که به غیر از معرفی قابلیت های جدید، بهبودهایی را هم در عملکرد اپ برای پخش موسیقی به ارمغان آورده  است
آخرین به‌روزرسانی بزرگ اپل موزیک هم به آوریل ۲۰۱۷ بر می گردد که اپل تغییرات ظاهری بزرگی را در اپلیکیشن به وجود آورد. برای دانلود جدیدترین نسخه، می توانید همین حالا به گوگل پلی مراجعه نمایید.

گفتنی است که نسخه اندروید اپل موزیک از نوامبر ۲۰۱۵ در گوگل پلی منتشر شده و از آن زمان تا کنون، اپل با ارائه به‌روزرسانی های منظم در تلاش بود که این نسخه از نظر امکانات با نسخه iOS برابر باشد.

با این به‌روزرسانی، حالا می توانید از تماشای موزیک ویدیو در محیط اپلیکیشن تجربه بسیار بهتری نسبت به قبل داشته باشید. اپل موزیک جدید حالا می تواند موزیک ویدیوها را در حالت تمام صفحه و زمانی که در بخش Now Playing حضور دارید به نمایش گذاشته و در صورتی که بخش های دیگر اپ را باز کنید، همچنان به پخش ادامه بدهد.

اپل امروز آپدیتی برای اپل موزیک اندروید منتشر کرده که به غیر از معرفی قابلیت های جدید، بهبودهایی را هم در عملکرد اپ برای پخش موسیقی به ارمغان آورده  است.

به غیر از این، حالا می توان موزیک ویدیوها را به پلی لیست هم اضافه کرد تا آن ها را بدون وقفه و پشت سر هم تماشا کنید. همچنین امکان پخش ویدیو در پس زمینه هم جزو قابلیت های جدیدی است که در آخرین نسخه اپل موزیک برای اندروید شاهد آن خواهید بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *