با شرکت در کمپین «قاشق‌زنی» هیولا یک بازی رایگان در این پلتفرم دریافت کنید + جدیدترین قیمت‌ها از بازار سکه و دلار – لونا موزیک

هیولا، پلتفرم ایرانی نشر بازی های کامپیوتری، هدیه ای ویژه برای آخرین چهارشنبه سال تدارک دیده و کمپینی به نام «قاشق‎زنی» به راه انداخته است

هیولا، پلتفرم ایرانی نشر بازی های کامپیوتری، هدیه ای ویژه برای آخرین چهارشنبه سال تدارک دیده و کمپینی به نام «قاشق‎زنی» به راه انداخته است. هیولا در تلاش است با این کمپین، قدمی در راستای احیای سنت های قدیمی ایرانی بردارد و کاربران را تشویق می کند تا به ازای به جا آوردن رسم سنتی قاشق‌زنی در چهارشنبه سوری، هدیه ای ویژه و رایگان دریافت کنند.

هیولا در کمپین قاشق‌زنی خود چندین بازی متفاوت را به صورت رایگان به کاربران هدیه می کند که از جمله آنها می توان به «گرشاسپ: گرز ثریت»، «ارتش های فرازمینی»، «شمشیر تاریکی: آخرین جنگاور»، «فریاد آزادی: تنگستان»، «ناهنجاری: مدافعان» و «قتل در کوچه های تهران» اشاره کرد.

به این منظور، کافی است طی امروز وارد وب سایت هیولا شده و در کمپین قاشق‌زنی و «نه به چهارشنبه‌سوزی» شرکت کنید. شرکت در این کمپین کاملاً رایگان بوده و تنها لازم است ایمیل خود را در کادر مربوطه وارد کنید تا کد یک بازی را دریافت کنید.

گفتنی است که برای استفاده از این کلیدهای رایگان، نیازمند دانلود برنامه هیولا از وب سایت رسمی این پلتفرم هستید و پس از آن می توانید نسبت به دانلود و نصب بازی اقدام کنید.

——————-

خبرگزاری مهر: در جریان معاملات امروز(سه شنبه) بازار آزاد تهران، قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۱۱ هزار تومان گران شد؛ این در حالی است که قیمت به یک میلیون و ۶۱۱ هزار و ۱۰۰ تومان رسیده است
همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز به نرخ یک میلیون و ۵۷۵ هزار تومان، نیم سکه ۷۸۱ هزار تومان، ربع سکه ۴۹۶ هزار تومان و سکه یک گرمی ۳۳۹ هزار تومان است.

خبرگزاری مهر: در جریان معاملات امروز(سه شنبه) بازار آزاد تهران، قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۱۱ هزار تومان گران شد؛ این در حالی است که قیمت به یک میلیون و ۶۱۱ هزار و ۱۰۰ تومان رسیده است.

هر دلار آمریکا نیز ۳۶ تومان ارزان شده است. بر این اساس قیمت دلار به ۴۷۸۸ تومان، یورو ۵۷۴۳ تومان، پوند ۶۹۱۳ تومان، درهم امارات ۱۳۶۲ تومان و لیر ترکیه ۱۳۱۶ تومان است.

هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۳۱۸ دلار و ۸۵ سنت و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز ۱۵۸ هزار و ۱۰۰ تومان است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *