لوپتگی: برای پیروزی فرصت‌هایی داشتیم + اپل مشغول توسعه یک آیفون تاشو برای عرضه در سال 2020 است – دیجیاتو – لونا موزیک

خبرگزاری فارس: تیم ملی آلمان شب گذشته در دیداری دوستانه مهمی مقابل اسپانیا قرار گرفت که این دیدار با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید

وی افزود: آلمان تیم های قدرتمتد و سریعتی دارد و آنها به خاطر بازی در خانه خودشان راحت تر بازی کردند. در ۳۰ دقیقه اول بازی با سرعت خوبی بازی کردیم. از عملکرد تیم خوشحال هستم و در امور مثبت تری در این بازی نسبت به نتیجه بازی کسب کردیم. بازی مقابل بهترین همیشه یک رویارویی جالب است.

لوپتگی، سرمربی اسپانیا پس از این بازی گفت: عملکرد خوبی را از خود مقابل آلمان به نمایش گذاشتیم و برابر تیم قهرمان جهان با انگیزه های بالایی بازی کردیم. در این بازی فرصت های متعدی برای پیروز کسب کردیم اما باید اعتراف کرد که بازی پیچیده ای بود.

خبرگزاری فارس: تیم ملی آلمان شب گذشته در دیداری دوستانه مهمی مقابل اسپانیا قرار گرفت که این دیدار با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید.

——————-

بنابر گزارشی تازه از سوی تحلیلگر Bank of America، مریل لینچ، بزرگ ترین تغییری که آیفون های چند سال آتی از نظر طراحی به خود خواهند دید، امکان تا شدن آنها است
بنابراین بر هیچکس پوشیده نیست که بزرگ ترین بازیگران حوزه اسمارت فون، در حال حرکت به این سمت هستند؛ اما چه زمانی شاهد تولید انبوه موبایل های تاشو خواهیم بود؟ از مدت ها پیش در شایعات آمده که سال 2018، سالی است که بالاخره این موبایل ها روانه بازار می شوند؛ اما احتمال عرضه چنین دستگاهی طی 9 ماه آتی بسیار کم به نظر می رسد و Bank of America هم می گوید طرح آیفون تاشو، برای تولید انبوه در سال 2020 آماده می شود.

بنابر گزارشی تازه از سوی تحلیلگر Bank of America، مریل لینچ، بزرگ ترین تغییری که آیفون های چند سال آتی از نظر طراحی به خود خواهند دید، امکان تا شدن آنها است. طی سال گذشته میلادی در شایعات شنیدیم که اپل در همکاری با ال جی روی تکنولوژی نمایشگرهای تاشو کار می کند اما به گفته لینچ، اپل حالا برای طراحی سایر قطعات اسمارت فون تاشو خود، با تامین کنندگان دیگر نیز وارد همکاری شده است.

برای مدت های طولانی به نظر رسیده که موبایل های تاشو، گام بزرگ بعدی در حوزه دیوایس های هوشمند خواهند بود اما تا به اینجای کار، کمپانی هایی مانند سامسونگ و لنوو تنها قادر به ساخت دیوایس های پروتوتایپ بوده اند.

گفته می شود که سامسونگ از سال 2011 هم مشغول توسعه پنل های تاشو AMOLED بوده است. اما چالش اصلی در ساخت این دیوایس ها صرفاً به نمایشگر تاشو باز نمی گردد و در واقع تمام قطعات داخلی دستگاه هم باید انعطاف پذیر باشند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *