مهابادی: جوانمردانه بازی می‌کنیم + مدیرعامل فیسبوک طی هفته آتی در برابر اعضای کنگره آمریکا شهادت می دهد – دیجیاتو – لونا موزیک

خبرگزاری فارس :داود مهابادی در نشست خبری پیش از بازی با استقلال اظهار داشت: تیم ما شرایط مشخصی در جدول دارد و از هفته‌های قبل این وضعیت برای مشکی‌پوشان به وجود آمده بود
مهابادی ادامه داد:‌می‌‌خواهیم تا پایان مسابقات بازیکنان جوان ما در کنار بازیکنان بزرگتر بازی کنند و تجربه خوبی برای سال بعد داشته باشند.

سرمربی تیم فوتبال مشکی‌پوشان در مورد شناختش از استقلال گفت: اگر بخواهیم سه تیم در آسیا را به عنوان آماده‌ترین و سرحال‌ترین در نظر بگیریم، استقلال قطعا یکی از آنهاست و بهترین تیم ایران است. آنها هم در آسیا هم بازی دارند. ما چون با این تیم بازی داشتیم، روی آن ریزتر شده‌ایم. استقلال تیم خوبی است. مهره‌های خوبی دارد و به هماهنگی هم رسیده است. ضمن اینکه در سال جام جهانی هستیم و این مسئله باعث می‌شود که انگیزه بازیکنان آنها بیشتر شود.

وی در مورد اینکه چه شد در این شرایط سخت حاضر شد در مشکی‌پوشان مربیگری کند، گفت:‌ شغل ما مربیان همین است. گاهی چنین وضعیت‌هایی برایمان پیش می‌آید. ضمن اینکه مشکی‌پوشان عقبه‌اش به تیم ابومسلم برمی‌گردد که یک تیم سابقه‌دار است. عباسی هم از دوستان قدیمی ماست و از من درخواست داشت در این چند بازی در کنار تیم باشیم. من هم قبول کردم و قول و قرارهایمان را گذاشتیم. حقیقتش را هم بخواهید از بیکاری خوشم نمی‌آید.

خبرگزاری فارس :داود مهابادی در نشست خبری پیش از بازی با استقلال اظهار داشت: تیم ما شرایط مشخصی در جدول دارد و از هفته‌های قبل این وضعیت برای مشکی‌پوشان به وجود آمده بود. 4 بازی باقی مانده و تلاش می‌کنیم بازی‌های خوبی ارائه کنیم و علیرغم اینکه شانسی برای ما در لیگ برتر نداریم جوانمردانه بازی کنیم.

——————-

بنابر اعلام کمیته بازرگانی و انرژی ایالات متحده، مارک زاکربرگ، مدیرعامل فیسبوک طی هفته آتی و در روز یازدهم آپریل در برابر این کمیته شهادت خواهد داد
در حالی که پیشتر اخبار مربوط به شهادت مارک زاکربرگ در برابر کنگره آمریکا توسط بلومبرگ و سی ان ان منتشر شده بود، هنوز تاریخ دقیقی برای این جلسه پرسش و پاسخ وجود نداشت؛ اما حالا تاریخ دقیق این جلسه مشخص شده و ضمناً زاکربرگ در مقابل اعضای هر دو حزب غالب آمریکا قرار خواهد گرفت.

تمایل آمریکا و بریتانیا به بررسی رویکردهای فیسبوک، از رسوایی اخیر این کمپانی نشئت می گیرد؛ زمانی که در اخبار خواندیم موسسه مشاوره کمبریج آنالیتیکا از اطلاعات شخصی 50 میلیون نفر برای تاثیرگذاری در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا استفاده کرده است.

بنابر اعلام کمیته بازرگانی و انرژی ایالات متحده، مارک زاکربرگ، مدیرعامل فیسبوک طی هفته آتی و در روز یازدهم آپریل در برابر این کمیته شهادت خواهد داد. زاکربرگ در این جلسه، باید به پرسش هایی درباره چگونگی استفاده و چگونگی حفاظت از اطلاعات کاربران پاسخ دهد.

هفته پیش بود که زاکربرگ درخواست مشابهی از سوی رگولاتوری های اروپایی را رد کرد. این رگولاتوری ها از مدیرعامل فیسبوک خوسته بودند که در برابر یکی از کمیته های پارلمانی بریتانیا، جریانات اخیر را شفاف سازی کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *