اوضاع نگران کننده زندانیان سیاسی در زندان بحرين + اپ استور بازطراحی می‌شود؛ اپلیکیشن‌های جدید در راه مک – دیجیاتو – لونا موزیک

خبرگزاری فارس: شماری از فعالان شبکه‌های اجتماعی از ممانعت مسئولان زندان مرکزی «جو» از درمان بیماری زندانیان سیاسی خبر دادند و گفتند که شیخ «محمد حبیب المقداد» از دردهای حاد رنج می‌برد
خبرگزاری فارس: شماری از فعالان شبکه‌های اجتماعی از ممانعت مسئولان زندان مرکزی «جو» از درمان بیماری زندانیان سیاسی خبر دادند و گفتند که شیخ «محمد حبیب المقداد» از دردهای حاد رنج می‌برد.

خانواده مشیمع همچنین از اوضاع نابسامان جسمی وی به خصوص ممانعت از مصرف داروی ویژه بیماری قند خبر دادند.

وی گفته بود که شماری از زندانیان با ارائه نامه‌ای به اداره زندان از ورود مکرر نیروهای امنیتی در نیمه‌های شب به سلول زندان به بهانه بازرسی، اعتراض کردند.

طبق گزارش وبگاه «اللؤلؤة»، وضعیت جسمانی «عبدالوهاب حسن» و شیخ «میرزا المحروس» نیز وخیم است و این در حالی است که شیخ «علی سلمان» دبیرکل جمعیت ملی-اسلامی الوفاق بحرین ژانویه گذشته در تماس تلفنی با خانواده خود از افزایش روند تجاوزات علیه زندانیان در زندان مرکزی جو خبر داده بود.

خانواده «حسن مشیمع» دبیرکل جنبش آزادی و دموکراسی «حق» نیز اعلام کرد که اداره زندان جو، مشیمع نیز همانند بقیه زندانیان سیاسی از درمان محروم کرده است و مسئولان زندان با این شیوه قصد «مرگ تدریجی» زندانیان را دارند.

——————-

اپل قصد دارد همزمان با ارائه macOS Mojave چهار اپلیکیشن جدید را به اپ استور مک بیاورد: اپل نیوز (Apple News)، استاکس (Stock)، هوم (Home) و وویس مموز (Voice Memos)

رابط کاربری اپ استور مک بازطراحی می‌شود و حالا محتوای موجود در فروشگاه با رویکرد متفاوتی در اختیار کاربر قرار می‌گیرد.

وبلاگ نویسی زنده دیجیاتو از مراسم WWDC 2018 را از این لینک بخوانید. اخبار مرتبط با کنفرانس توسعه دهندگان اپل را نیز از طریق تگ WWDC18 دنبال کنید.

اپل قصد دارد همزمان با ارائه macOS Mojave چهار اپلیکیشن جدید را به اپ استور مک بیاورد: اپل نیوز (Apple News)، استاکس (Stock)، هوم (Home) و وویس مموز (Voice Memos). این‌ها همزمان می‌شود با تغییرات بنیادی در ساختار اپ استور مک که قرار است به زودی ظاهر این فروشگاه را تغییر دهد.

اپ‌های جدید شامل قابلیت‌هایی هستند که اپل در iOS 12 رونمایی کرد مثل حضور نیوز در داخل استاکس. اضافه شدن اپلیکیشن هوم به اپ استور مک نیز به این معنا است که برای کنترل لوازم خانگی متصل به HomeKit نیازی به استفاده از یک موبایل یا تبلت نیست. ورژن مک اپلیکیشن هوم طراحی زیبای ورژن iOS را در خود دارد و گراف‌های اپ استاکس نیز دقیقا مشابه iOS هستند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *